• شناسه : 3856
  • 23 سپتامبر 2020 - 8:02
آماده‌باش ارزی در ایران | بازار دنباله‌رو صرافی ملی
آماده‌باش ارزی در ایران | بازار دنباله‌رو صرافی ملی

آماده‌باش ارزی در ایران | بازار دنباله‌رو صرافی ملی

پس از افزایش ۰.۹۳ درصدی نرخ ارز صرافی ملی، قیمت دلار در بازار آزاد نیز ۱.۱ درصد افزایش یافت. به گزارش شهرآشوب، صرافی ملی قیمت دلار و یورو را ۲۵۰ تومان افزایش داد. به نظر می‌رسد سیاست‌گذار ارزی با حضوری پرقدرت جلوتر از بازار آزاد نرخ ارز را افزایش داد تا ابتکار عمل را در دست بگیرد. صرافی ملی […]

پس از افزایش ۰.۹۳ درصدی نرخ ارز صرافی ملی، قیمت دلار در بازار آزاد نیز ۱.۱ درصد افزایش یافت.

دلار - ارز

به گزارش شهرآشوب، صرافی ملی قیمت دلار و یورو را ۲۵۰ تومان افزایش داد.

به نظر می‌رسد سیاست‌گذار ارزی با حضوری پرقدرت جلوتر از بازار آزاد نرخ ارز را افزایش داد تا ابتکار عمل را در دست بگیرد. صرافی ملی نرخ دلار را ۰.۹۳ درصد و نرخ یورو را ۰.۸ درصد افزایش داد.

معامله‌گران بازار، سخنرانی سالانه‌ ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل را کانون توجه قرار داده و روی آن مانور می‌دهند تا با نوسان‌گیری بتوانند از این فرصت استفاده کنند، اما بازارساز با هدف به دست گرفتن مدیریت قیمت، نرخ دلار را ابتدا ۱۵۰ تومان و سپس ۱۰۰ تومان بالا برد تا قیمت را طی دو ساعت ۰.۹۳ درصد افزایش داده باشد. همچنین قیمت یورو صرافی ملی نیز از ۳۱ هزار و ۷۰۰ تومان به ۳۱ هزار و ۹۵۰ تومان رسید که افزایش ۰.۸ درصدی را نشان می‌دهد.

سیاست سقف‌گذاری بازارساز با هدف این است که با این تاکتیک موسوم به حراج هلندی، مدیریت نوسان را در دست بگیرد. به نظر می‌رسد چون فضای بازار ارز توام با احتیاط است، معامله‌گران دست به عصا از سقف قیمت سیاست‌گذار ارزی عبور نکنند.  

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*