• شناسه : 4041
  • 15 اکتبر 2020 - 21:48
‍ الغا ۲ سرمربی موفق مازندرانی توسط فدراسیون کشتی از زمان جلوس عسکری محمدیان بر صندلی ریاست
‍ الغا ۲ سرمربی موفق مازندرانی توسط فدراسیون کشتی از زمان جلوس عسکری محمدیان بر صندلی ریاست

‍ الغا ۲ سرمربی موفق مازندرانی توسط فدراسیون کشتی از زمان جلوس عسکری محمدیان بر صندلی ریاست

به گزارش شهرآشوب، فقط ۳ ماه از حضور عسکری محمدیان در جایگاه ریاست هیات کشتی استان مازندران می گذرد. در این زمان قلیل جدای از هیاهو و حواشی بیشمار وهمچنین نقد و اعتراضات انبوه اهالی کشتی به سیاق مدیریت ایشان، شاهد ۲ رخداد تلخ و ناامیدکننده بودیم. رضا شاه منصوری سرمربی کهنه کار و با […]

به گزارش شهرآشوب، فقط ۳ ماه از حضور عسکری محمدیان در جایگاه ریاست هیات کشتی استان مازندران می گذرد. در این زمان قلیل جدای از هیاهو و حواشی بیشمار وهمچنین نقد و اعتراضات انبوه اهالی کشتی به سیاق مدیریت ایشان، شاهد ۲ رخداد تلخ و ناامیدکننده بودیم.

رضا شاه منصوری سرمربی کهنه کار و با تجربه تیم ملی کشتی ساحلی به یکباره از سوی فدراسیون کشتی کنار گذاشته شد و سکوت محمدیان در قبال این تصمیم علیرضا دبیر، حجت را برای اجتماع کشتی استان تمام کرد که کشتی مازندران پسا مدیریت درخشان ثمربخش کمترین توان و تاثیر را در انتصابات سرمربی و مربیان فدراسیون کشتی دارا شد.

دومین شوک نیز بر کشتی مازندران وارد شد و آن خبر برکناری ستاره اسماعیلی سرمربی تیم ملی کشتی آلیش بانوان از سمت خود بود. کنار گذاشتن اسماعیلی که سال گذشته توانست تیم ایران را بعنوان قهرمانی جهان برساند با آن کارنامه درخشان و حضور بیشترین تعداد ملی پوش از مازندران، تماما قابل پیش بینی بود.

دیگر هیچ ضرورت و احتیاجی به روشن سازی و تفصیل حکایت نیست و همگان مستحضرند که در روز انتخابات ریاست هیات کشتی، رای اسماعیلی در سبد کاندید دیگری رفت و امروز اسماعیلی چوب عدالت محوری، تعهد و عدم حمایت از کاندید مورد نظر فدراسیون را خورده است.

به هر جهت خسته نباشید تمام عیار و جانانه به این دو سرمربی اسبق و پر افتخار کشتی مازندران عرض کرده و به هیچ عنوان امیدوار به دفاع هیات کشتی استان از آنها در ازا این گزینش فدراسیون کشتی نیستیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*