• شناسه : 4905
  • 09 آوریل 2021 - 13:01
‍ آقای وزیر بهداشت سری هم به رامسر بزن/ دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس!
‍ آقای وزیر بهداشت سری هم به رامسر بزن/ دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس!

‍ آقای وزیر بهداشت سری هم به رامسر بزن/ دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس!

به گزارش شهرآشوب، گمان تان می رفت که چنین روزی را برای ورزش مازندران تجربه کنیم؟ حقیقتا ما که انتظارش را داشتیم چون بارها و بارها خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و اهالی ورزش هشدار دادیم که دخالت رجال سیاسی در ورزش نه تنها توفیقی برای آن ندارد بلکه از درون ریشه های […]

به گزارش شهرآشوب، گمان تان می رفت که چنین روزی را برای ورزش مازندران تجربه کنیم؟


حقیقتا ما که انتظارش را داشتیم چون بارها و بارها خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و اهالی ورزش هشدار دادیم که دخالت رجال سیاسی در ورزش نه تنها توفیقی برای آن ندارد بلکه از درون ریشه های ورزش را می جود!

نمی دانیم این مطلب به دست حسن رنگرز می رسد یا نه، اما حقیقتا شرمسار شدیم و رخساره ورزش مان قرمز شد و داغ که چرا و چگونه به چنین حال و روزی دچار شدیم که با توجه به اینکه برابر ابلاغیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعالیت رشته‌های ورزشی پُر برخورد در شهرهای قرمز همچنان ممنوع اعلام کرده هیچ نهاد و ارگانی به فکر سلامت و جان بیش از ۳۱۰ کشتی گیران نوجوان کشورمان (بدون عوامل برگزاری) نیست.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران سهل گیر است و پی در پی به اشتباه کنندگان در هیات کشتی استان مجال جبران می دهد. اما در این زمینه خاص جبرانی در کار نیست.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البته پس از مطالب گلایه آمیز ما درباره برگزاری مسابقات کشتی انتخابی نوجوانان و جوانان استان در شرایط کرونایی بدون رعایت کمترین پروتکل های بهداشتی، همه چیز را بر گردن ستاد مبارزه با کرونا انداخته که همه می دانیم با رایزنی اداره کل مجوز برگزاری صادر شد.

یادمان نرفته که در گذشته سستی ها و ضعف های اداری و مدیریتی در ورزش مازندران به اندازه ای بوده که همگان به خود این اجازه را می دادند تا به برادر حبیب حسین زادگان و استاندار پناه ببرند و حق خود را مطالبه کنند و چقدر سرخوش شدیم با ورود رنگرز دیگر شاهد اینگونه تحرکات نمی شویم و قهرمان اسبق جهان با برندگی جلوی اقدامات زیان بار در ورزش مازندران را خواهد گرفت. اما امروز و در رشته ای که مدیرکل خودش وام دار آن است، سکوت یعنی خیانت.

پرسش عاشقان و شیفتگان به ورزش اول کشور، خانواده های نگران کشتی گیران و مربیان دلسوز کشتی از مدیرکل ورزش مازندران این است که آیا واقعا تعویق حداقل یکهفته ای مسابقات در منطقه قرمز و پر خطر چه ایرادی داشت؟ یادمان نرود که عواقب برگزاری مسابقه در شهر قرمز ابتلای ۷ بازیکن و کادرفنی تیم نساجی مازندران را رقم زد.

خاموشی مجید حسین زادگان در قبال اصرار عجیب فدراسیون کشتی و عوامل هیات کشتی استان در برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آن هم در شهری که در شرایط بحران کرونا قرار دارد خود بیانگر سو مدیریت وی می باشد.

دقت کنید که توفیری برای استاندار مازندران ندارد که حتی جان کشتی گیران در شرایط کرونایی مورد معامله قرار گیرد چون وی کمترین نقش را در موفقیت های کشتی در سال های گذشته داشته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*