• شناسه : 3763
  • 12 سپتامبر 2020 - 21:16
چه کسی علیه ترکان مقاله کذائی نوشت؟!
چه کسی علیه ترکان مقاله کذائی نوشت؟!

چه کسی علیه ترکان مقاله کذائی نوشت؟!

به گزارش شهرآشوب، این روزها همه دستگاههای مرتبط و متولیان امر پیگیر فردی هستند که به مجید ترکان یکی از نوابغ کشتی مازندران اهانت کرده است. و اما براستی چرا همه فریاد می زنند دزد، دزد را بگیرید؛ کدام دزدگیری، افرادی که معرکه گردان این جریان نامبارک هستند ادعا و مظلوم نمایی می کنند و […]

به گزارش شهرآشوب، این روزها همه دستگاههای مرتبط و متولیان امر پیگیر فردی هستند که به مجید ترکان یکی از نوابغ کشتی مازندران اهانت کرده است.

و اما براستی چرا همه فریاد می زنند دزد، دزد را بگیرید؛ کدام دزدگیری، افرادی که معرکه گردان این جریان نامبارک هستند ادعا و مظلوم نمایی می کنند و در واقع مقصران اصلی این فاجعه محسوب می شوند.

مجید ترکان:

با صراحت باید اعلام داشت که عسگری محمدیان هیچ ارتباطی با این مسئله سوء نداشته و به نوعی بازی خورده است اما دلش نمی خواهد هیاهو و درگیری رخ دهد.

و اما براستی فتنه گر اصلی چه کسی و یا چه کسانی هستند که اینگونه جریان بحث برانگیز فوق را مدیریت کردند؛ به هر سو نباید همه فشارها و تهمت ها علیه مسئول گروه باشد او نیز همچون عسگری محمدیان قربانی نقشه شوم عاملان شیطانی این طرح تخریبی در کشتی استان است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*