• شناسه : 4814
  • 19 مارس 2021 - 9:59
پایان سال پرتحرک سازمان عمران در استانداردسازی معابر شهر ساری
پایان سال پرتحرک سازمان عمران در استانداردسازی معابر شهر ساری

پایان سال پرتحرک سازمان عمران در استانداردسازی معابر شهر ساری

به گزارش شهرآشوب به نقل از روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران، با هم افزایی و مساعی نیروهای پرتلاش واحد راهسازی این سازمان، بهسازی مسیرهای ارتباطی شهر ساری در ایام پایانی سال ۹۹ با شتابی مضاعف همراه بود. تا لحظه انتشار این خبر در رسانه ی مرجع سازمان عمران، تیم های […]

به گزارش شهرآشوب به نقل از روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران، با هم افزایی و مساعی نیروهای پرتلاش واحد راهسازی این سازمان، بهسازی مسیرهای ارتباطی شهر ساری در ایام پایانی سال ۹۹ با شتابی مضاعف همراه بود.

تا لحظه انتشار این خبر در رسانه ی مرجع سازمان عمران، تیم های فعال در واحد مذکور آسفالت مسیر منتهی از میدان راه آهن به سمت پل سردار نبوی را به صورت شبانه اجرا کرده و مشارکت مستقیم در این عملیات عمرانی خیابان نظام مهندسی و خیابان مدرّس داشته است.

سازمان عمران در راستای کیفی سازی معابر شهر ساری طی ۴۸ ساعت گذشته عملیات ترمیم آسفالت خیابان بقیه الله بلوار عسگری محمدیان، میرجانی پنجم بلوار کشاورز، مسیر جاده گلما، بلوار داراب، حاشیه پل شهیدان رضایی بلوار کشاورز و کوچه آزادگان بلوار امام رضا را بر اساس برنامه های از پیش تعیین شده شهرداری ساری به انجام رساند تا استاندارد سازی معیارهای عمران و آبادانی این شهر به مقبولیت افکار عمومی شهروندان ساروی برسد.

در همین ارتباط به همت واحد راهسازی این سازمان عملیات زیرسازی و تسطیح رگلاژ کوچه اقاقیا خیابان پل گردن و کوچه محمد رسول الله بلوار کشاورز نیز به اتمام رسیده و در نوبت برای عملیات آسفالت قرار می گیرند.

گفتنی است سازمان عمران به منظور بهسازی معابر عمومی شهر ساری در سال جاری ۲۶۸۲۰ مترمربع زیرسازی در ۲۸ نقطه و ۳۷۱۳۲ متر مربع ترمیم و روکش آسفالت در ۶۸ معبر به انجام رسانده که روان سازی تردد شهروندان و بهبود کیفی شریان های درون شهری را به همراه داشته است.

اخبار جدید از پروژه های این سازمان به صورت آنلاین از طریق این رسانه، کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام به آدرس sazmanomran_sari@ اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*