• شناسه : 4038
  • 15 اکتبر 2020 - 21:43
پایان دوران عربده کشی و تهدید در شهرداری ساری
پایان دوران عربده کشی و تهدید در شهرداری ساری

پایان دوران عربده کشی و تهدید در شهرداری ساری

به گزارش شهرآشوب، در دوران مدیریت عباس رجبی شهردار ساری به احدی اجازه داده نمی شود که با عربده کشی، تهدید و اهانت همچون اراذل اوباش به دنبال باج گیری در شهرداری این شهر باشند. این احترام در حالی به شهرداری ساری بازگشته که در دوره قبلی مدیریت این دستگاه اجرایی، بسیاری از افراد با […]

به گزارش شهرآشوب، در دوران مدیریت عباس رجبی شهردار ساری به احدی اجازه داده نمی شود که با عربده کشی، تهدید و اهانت همچون اراذل اوباش به دنبال باج گیری در شهرداری این شهر باشند.

این احترام در حالی به شهرداری ساری بازگشته که در دوره قبلی مدیریت این دستگاه اجرایی، بسیاری از افراد با جنجال و باج گیری ها بسیاری از سرمایه های شهرداری را به تاراج می بردند و حتی برخی از آنها مرید مدیران پیشین و با اهداف مهندسی شده انتخاباتی و برای مطرح شدن شان معرکه گیر بسیاری از محافل اجتماعی بودند.

7 گزینه برای نشستن روی صندلی شهرداری ساری!

به هر سو انتظار می رود از دستگاههای قضایی و انتظامی که با اراذل اوباشی که موجب برهم زدن نظم عمومی و بی حرمتی به جایگاه شهرداری در بین افکار عمومی و شهروندان ساروی می شود، برخورد قاطعانه کنند.

متأسفانه در مدیریت عملگراها به جای جذب نیروهای ارزشی، متعهد و متخصص، عده ای از اراذل اوباش بدون تعیین صلاحیت اخلاقی به مسئولیت هایی در برخی واحدها رسیده اند که این نیز اثباتی دیگر از خیانت عملگراها در ۸ سال چپاول سرمایه های مردم ساری محسوب می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*