• شناسه : 4690
  • 03 فوریه 2021 - 21:51
معرفی ۵ هزار مشکوک به کرونا به شبکه بهداشت
معرفی ۵ هزار مشکوک به کرونا به شبکه بهداشت

معرفی ۵ هزار مشکوک به کرونا به شبکه بهداشت

به گزارش شهرآشوب، در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی ۲۴۶۵۷ خانوار شهری و روستایی شهرستان ساری با جمعیت بیش از ۷۲ هزار و ۹۰۰ نفر تا نیمه بهمن مورد پایش قرار گرفت که ۵ هزار نفر مشکوک به کرونا به شبکه بهداشت شهرستان ساری معرفی شدند. سید ابراهیم شریفی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان ساری […]

به گزارش شهرآشوب، در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی ۲۴۶۵۷ خانوار شهری و روستایی شهرستان ساری با جمعیت بیش از ۷۲ هزار و ۹۰۰ نفر تا نیمه بهمن مورد پایش قرار گرفت که ۵ هزار نفر مشکوک به کرونا به شبکه بهداشت شهرستان ساری معرفی شدند.


سید ابراهیم شریفی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان ساری با اعلام این مطلب گفت: ۲۹ حوزه مقاومت شامل: ۱۶ حوزه برادران و ۱۳ حوزه خواهران متشکل از ۳۲۹ پایگاه مقاومت در قالب ۷۳۰ تیم دونفره در طرح شهید سلیمانی مشارکت دارند و این طرح به دلیل نتایج درخشان همچنان ادامه دارد.


وی تصریح کرد: از آغاز طرح شهید سلیمانی تاکنون بیش از پنج هزار بسته حمایتی، معیشتی و دارویی به آسیب دیدگان کرونا و افرادی که در جریان شیوع ویروس منحوس کووید ۱۹ از کار برکنار شدند، تحویل شده است.
وی با اشاره به دستاوردهای مهم انقلاب در حوزه های مختلف علمی، نظامی، علم و فناوری، تکنولوژی، امنیتی، صنایع موشکی و…گفت: هرگونه مسامحه و سستی در رسیدگی به امور مردم خیانت است زیرا ملت ایران در طول ۴۲ سال گذشته در دفاع از حاکمیت نظام با بذل جان و مال خویش در مقابل همه فشارهای خارجی ایستاده اند و اگر مشکلاتی در امور اقتصادی و اجتماعی وجود داشته باشد ناشی از ضعف و بی تدبیری مدیران است.


سید ابراهیم شریفی افتتاح ۸ واحد مسکونی برای نیازمندان، بهره برداری چهار گلزار شهدا، تهیه ۲۰ قلم کالا برای جهیزیه نوعروسان تحت حمایت، توزیع ۱۵۰۰ سبد کالای معیشتی و اجرای ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی و هنری، ایستگاه سلامت، برگزاری مسابقات ورزشی، افتتاح پروژه های عمرانی و محرومیت زدایی، نشست های بصیرتی، اردوهای جهادی را در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سطح شهرستان ساری برشمرد.

گزارش از قربان نوروزی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*