• شناسه : 3988
  • 10 اکتبر 2020 - 22:25
معرفی یکی از استعدادهای ناب ورزش های رزمی مازندران
معرفی یکی از استعدادهای ناب ورزش های رزمی مازندران

معرفی یکی از استعدادهای ناب ورزش های رزمی مازندران

به گزارش شهرآشوب، محمد علیزاده سیدآبادی جوان ورزشی و ارزشی، متولد ۱۳۶۹/۱۲/۱۶ از روستای سید آباد بخش رودپی جنوبی و از خانواده محترم ایثارگران می باشد. این جوان ورزشکار و بسیجی، متاهل و دارای یک فرزند می باشد که اکثر مقام های قهرمانی خود را پس از ازدواج کسب کرده است. از ابتدا علاقه به […]

به گزارش شهرآشوب، محمد علیزاده سیدآبادی جوان ورزشی و ارزشی، متولد ۱۳۶۹/۱۲/۱۶ از روستای سید آباد بخش رودپی جنوبی و از خانواده محترم ایثارگران می باشد.

این جوان ورزشکار و بسیجی، متاهل و دارای یک فرزند می باشد که اکثر مقام های قهرمانی خود را پس از ازدواج کسب کرده است.

از ابتدا علاقه به رشته های رزمی داشته و در سن نونهالی به رشته کیک بوکسینگ رفته و دارای مقام قهرمانی کشور شده و بعد از مدتی و به توصیه پدر، به رشته المپیکی تکواندو وارد گردید و در مدت زمانی که در این رشته فعالیت داشته اخذ مقام های مختلف کشوری و دانشجویی شده و دارای مدرک مربیگری و داوری در این رشته هم است.

این اواخر به توصیه یکی از مربیان وارد رشته تازه وارد پنچاک سیلات که زیر مجموعه فدراسیون های ورزش رزمی می باشد و به عنوان تنها رشته رزمی اسلامی است.

شرکت کرده و در مسابقات قهرمانی کشور در گرگان به مقام اول رسیده و مجوز ورود به اردوی تیم ملی جهت اعزام به بازی های آسیایی را گرفته اما از بد روزگار از سوی کمیته بازی های آسیایی وزن این جوان ورزشکار از بازی ها حذف شده و از بازی های آسیایی جا مانده است.

پیش از اعزام به بازی های اورآسیا (اروپا و آسیا)که در کشور آذربایجان(باکو) در سال ۲۰۱۸ با خود عهد کرده که مدال طلای این مسابقات را کسب و آن را به شاه خراسان تقدیم کند.که متاسفانه بازی فینال را به حریف کشور میزبان واگذار کرده و صاحب مدال نقره شده که این مدال هر چند ناچیز را تقدیم آستانه مقدس علی ابن موسی الرضا خواهد کرد.

این جوان ورزشی و بااخلاق مرکزاستان از اعضای کمیته بازرسی هیات نجات غریق و غواصی ساری می باشد

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*