• شناسه : 4097
  • 31 اکتبر 2020 - 0:23
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران به عنوان فرماندار محمودآباد معارفه شد
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران به عنوان فرماندار محمودآباد معارفه شد

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران به عنوان فرماندار محمودآباد معارفه شد

با حضور دکتر حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی ، ائمه جمعه و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان محمودآباد، خسرو طالبی مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران به عنوان فرماندار محمودآباد معارفه شد. ‍ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در این مراسم […]

با حضور دکتر حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی ، ائمه جمعه و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان محمودآباد، خسرو طالبی مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران به عنوان فرماندار محمودآباد معارفه شد.

‍ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در این مراسم بیان کرد:
مهندس طالبی یکی از مدیران موفق و مقبول مردمی است

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به اینکه مهندس طالبی یکی از مدیران موفق و مقبول مردمی است ،گفت: با توجه به تجربیات خوب مهندس طالبی امیدواریم شاهد تحول عظیم در شهرستان محمودآباد باشیم.

به گزارش شهرآشوب به نقل از روابط عمومی اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران دکتر حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار مازندران صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران سابق و جدید محمودآباد با تقدیر از خدمات ۱۶ ماهه علیرضا شریعت فرماندار سابق محمودآباد از مهندس طالبی فرماندار جدید این شهرستان به عنوان یکی از مدیران موفق و مقبول مردمی یاد کرد و افزود: مهندس طالبی بیش از ۸۰ درصد دوران خدمت خویش را در مدیریت حوزه های عمومی سپری کرده و تعاملات خوبی با مسئولان و مردم دارد .

وی افزود: علیرغم اینکه وجود مهندس طالبی در اداره کل امور روستایی برای توسعه روستایی بسیار مورد نیاز بوده است اما به دلیل اینکه شهرستان محمودآباد به فردی برای مدیریت نیاز داشت که با تجربه ، اهل تعامل و برقرار کننده وفاق و همدلی بین همه اقشار و گروه ها باشد در میان چند گزینه مختلف ، مهندس طالبی به دلیل دارا بودن ویژه گی های مثبت به عنوان فرماندار محمودآباد انتخاب شد.

حسن نژاد تصریح کرد: از مهندس طالبی انتظار داریم با بهره گیری و بسیج همه عناصر و نیروهای شایسته ،خانواده معظم شهدا و در سایه تعامل باائمعه جمعه و نماینده شهرستان برای توسعه شهرستان محمودآباد تلاش کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*