• شناسه : 4418
  • 07 دسامبر 2020 - 21:16
مجهزشدن تجهیزات استراتژیک بندرامیراباد به سیستم ردیاب
مجهزشدن تجهیزات استراتژیک بندرامیراباد به سیستم ردیاب

مجهزشدن تجهیزات استراتژیک بندرامیراباد به سیستم ردیاب

معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد:برای نخستین بار در بنادر کشور سیستم ردیاب بر روی تجهیزات راهبردی و ملکی در بندرامیراباد نصب و راه اندازی شد. به گزارش شهرآشوب معاون فنی و مهندسی ادره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد با اشاره به اهمیت ویژه و مزایای راهبردیِ سیستم های ردیاب و […]

معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد:برای نخستین بار در بنادر کشور سیستم ردیاب بر روی تجهیزات راهبردی و ملکی در بندرامیراباد نصب و راه اندازی شد.

به گزارش شهرآشوب معاون فنی و مهندسی ادره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد با اشاره به اهمیت ویژه و مزایای راهبردیِ سیستم های ردیاب و عملکرد این سیستم ها در بهینه شدن کیفیت نظارت و مدیریت ناوگان حمل و نقل ، از نصب و راه اندازی سیستم ردیاب و موقعیت یاب بر روی تجهیزات استراتژیک و ملکی بندرامیرآباد ، برای نخستین بار در بنادر کشور خبر داد.

کمال عبداللهی در گفتگو با واحد ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل بنادر ودریانوردی امیرآباد با بیان اینکه در مطالعات اولیه از سوی سازمان بنادر و دریانوردی ، بندرامیرآباد به عنوان پایلوت اجرای طرح نصب سیستم ردیاب بر روی تجهیزات بندری معرفی شد گفت این سیستم قادر است با استفاده از فناوری ارسال داده بر خط  و با تکیه بر سیستم اطلاعات جغرافیاییGIS )  ) ، موقعیت و ردیابی همزمان و حتی غیر همزمان خودروهای اداری ، آتش نشانی و تجهیزات مدرن بندری را تعیین و میسر سازد.

وی در بخش دیگری از تشریح کارایی این سیستم با اشاره به اینکه ،  با راه اندازی این سیستم ، موقعیت مکانی خودروها و ماشین آلات متصل به ردیاب از طریق معاونت  مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان یک مرکز عملیاتی مانیتورینگ می شود اظهار داشت اطلاعاتی از قبیل جهت حرکت ، میزان توقف ، سرعت مسافت طی شده ، سوابق حرکتی ، آماده به کاری تجهیزات و سرویس و نگهداری آنها پایش و به صورت گزارش عملکرد قابل استخراج است.

عبداللهی اعتبار این طرح را ۵ میلیارد ریال عنوان و ابراز امیدواری کرد پس از اجرای موفقیت آمیز این طرح در بندرامیرآباد ، سیستم ردیاب بر روی تجهیزات بنادر دیگر نیز نصب و راه اندازی شود.

gps

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*