• شناسه : 4077
  • 27 اکتبر 2020 - 21:09
مازندران هراسی در فدراسیون کشتی
مازندران هراسی در فدراسیون کشتی

مازندران هراسی در فدراسیون کشتی

به گزارش شهرآشوب، در طول تاریخ کشتی ایران، همواره سکانداران فدراسیون تمایلی به اقتدار مازنی ها در تیم های ملی نداشته اند که می‌توان از ظلم هایی که به امامعلی حبیبی، رمضان خدر، اصغر بذری، علی اصغر اسلامی، آیت واگذاری، محمدجواد ابراهیمی، حسن رنگرز و… که نماد مظلومیت مازندرانی ها و ظلم پایتخت نشین ها […]

به گزارش شهرآشوب، در طول تاریخ کشتی ایران، همواره سکانداران فدراسیون تمایلی به اقتدار مازنی ها در تیم های ملی نداشته اند که می‌توان از ظلم هایی که به امامعلی حبیبی، رمضان خدر، اصغر بذری، علی اصغر اسلامی، آیت واگذاری، محمدجواد ابراهیمی، حسن رنگرز و… که نماد مظلومیت مازندرانی ها و ظلم پایتخت نشین ها علیه مازنی بوده که در امتداد این مسیر باطل و در شرایط کنونی فدراسیون علیرضا دبیر شتاب بیشتری در ایجاد ظلم به کشتی استان مازندران داشته است.

از بدو ورود علیرضا دبیر به فدراسیون کشتی، پروژه حذف مازندرانی ها در کشتی کشور کلید خورد. عبور از نام نیک مردانی چون اصغر ثمربخش، سلمان قادری و غلامرضا نوری زاده از اولین اقدامات علیرضا دبیر بود. در روز مجمع انتخاباتی هیات کشتی مازندران برای شناخت رئیس آن، ۵ رئیس هیات به رقیب محمدیان رای دادند که با دستور رئیس فدراسیون تمامی آنها به دلایل مختلف کنار گذاشته شدند.

تب داغ انتخاب رییس برای هیات کشتی مازندران - همشهری آنلاین

عدم دعوت از مربیان سازنده به اردوی تیم ملی کشتی، جلوگیری از بستن قرداد تیم های لیگ برتری با مربیان اسبق تیم ملی کشتی در رده های سنی مختلف که در تیم انتخاباتی رقیب عسکری محمدیان بوده اند، حذف بی دلیل سرمربیان موفق مازندرانی تیم های ملی و در آخرین مورد نیز کنار گذاشتن پر افتخارترین و با سابقه ترین بانوی داور ایران به دستور شخص علیرضا دبیر از اقدامات کودکانه و به نوعی تسویه حساب های انتخاباتی ریاست فدراسیون با مازندرانی هاست.

دلیل این همه نفرت از مازندارن برای چیست؟؟؟ مگر مازندرانی ها جز کسب افتخار برای کشتی کشور چه کردند؟

در پایان این نکته را به رییس فدراسیون یادآوری میکنیم که این آرامش و متانت جامعه کشتی مازندران را به حساب قدرت خود نگذاشته و منتظر چرخش دوار و دست روزگار باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*