• شناسه : 4020
  • 14 اکتبر 2020 - 7:57
شهردار ساری: محوریت سازمان عمران در اجرای پروژه های عمرانی گسترده تر خواهد شد
شهردار ساری: محوریت سازمان عمران در اجرای پروژه های عمرانی گسترده تر خواهد شد

شهردار ساری: محوریت سازمان عمران در اجرای پروژه های عمرانی گسترده تر خواهد شد

به گزارش شهرآشوب به نقل از روابط عمومی سازمان عمران و بازآفزینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران، شهردار ساری با اشاره به اهداف آتی عمرانی این شهر، اظهار داشت: محوریت سازمان عمران در اجرای پروژه های عمرانی گسترده تر خواهد شد. عباس رجبی با بیان اینکه حمایت قاطعانه ای از سازمان عمران می شود، گفت: […]

به گزارش شهرآشوب به نقل از روابط عمومی سازمان عمران و بازآفزینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران، شهردار ساری با اشاره به اهداف آتی عمرانی این شهر، اظهار داشت: محوریت سازمان عمران در اجرای پروژه های عمرانی گسترده تر خواهد شد.


عباس رجبی با بیان اینکه حمایت قاطعانه ای از سازمان عمران می شود، گفت: اجرای پروژه های هدف در شهر ساری که بتواند تامین کننده نیازهای همگانی باشد، نشاط اجتماعی به دنبال دارد و از این رو در روند فعالیت های سازمان عمران، مولفه اثرگذاری را تحت ارزیابی قرار خواهیم داد.


وی با اشاره به لزوم تسریع روند اجرای پروژه های بزرگ سازمان عمران، خاطر نشان کرد: در کنار فعالیت های مستمر این سازمان در مراحل اجرای پروژه پل تا پل، طرح بزرگ احداث پارک سکوتپه، فاز سوم شهرآشوب، پارک موزه دفاع مقدس و … را نیز با جدیت پیگیری خواهیم کرد.

رجبی با قدردانی از تلاش مدیریت و کارکنان سازمان عمران، تصریح کرد: افزایش ظرفیت و توان اجرای مجموعه شهرداری ساری از اهداف زیرساختی ما در راستای بهبود روند خدمات رسانی به شهروندان است.

شهردار ساری یادآور شد: فعالیت های شهرداری در حوزه های خدماتی و عمرانی توسعه محور است و در رسالت خطیر پیش رو بهینه سازی منابع و مصارف را سرلوحه امور قرارخواهیم داد.

عباس رجبی در پایان تاکید کرد: هیچگونه کم کاری در روند ارائه خدمات به مردم را نخواهیم پذیرفت و در کنار اتخاذ یک ساختار منظم اداری و مالی، به معیشت کارکنان هم توجه کافی خواهیم کرد بر این اساس راهکارهای قانونی در راستای رفع مشکلات بیمه ای پرسنل سازمان عمران مورد توجه قرار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*