• شناسه : 4070
  • 25 اکتبر 2020 - 13:36
سخنی با نمایندگان مردم ساری در مجلس شورای اسلامی
سخنی با نمایندگان مردم ساری در مجلس شورای اسلامی

سخنی با نمایندگان مردم ساری در مجلس شورای اسلامی

همه افرادی که تا ایندوره برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران علی الخصوص ساری شرکت کرده بودند همواره مدعی حمایت کامل از جامعه ورزشی داشته اند. اما پس از حضورشان در مجلس تمامی آن وعده ها را به باد فراموشی سپرده و بدنبال امورات خود رفتند. جالب است که در این دوره […]

همه افرادی که تا ایندوره برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران علی الخصوص ساری شرکت کرده بودند همواره مدعی حمایت کامل از جامعه ورزشی داشته اند. اما پس از حضورشان در مجلس تمامی آن وعده ها را به باد فراموشی سپرده و بدنبال امورات خود رفتند.

زارعی:هر مدیر در مسئله مرتبط با خود باید پاسخگو باشند

جالب است که در این دوره یکی ار شعارهای انتخاباتی هر دو نماینده منتخب مردم ساری دفاع تمام قد و حمایت حداکثری از جامعه ورزش در سطح کلان بوده که متاسفانه تا به امروز فقط آن وعده‌ها در حد همان شعار باقی ماند. این مهم در حالی است که دیگر نمایندگان در سطح استان در حال رایزنی برای کسب کرسی در معاونت اداره کل و روسای هیات های ورزشی می باشند و جالب است که مدیرکل ورزش مازندران نیز همیار آنها بوده و بیشتر زمان اداری خود را در شهرهای مناطق غرب استان می‌گذراند.

در این میان هیچ فعالیتی از سوی ۲ نماینده مرکز استان تا به این لحظه ملاحظه نشده و مدیران شایسته و لایق ساروی در معرض برکناری هستند. این انتظار از نماینده ولی فقیه در استان مازندران که در مقام امام جمعه ساری نیز در حال فعالیت می باشد می رود که تذکرات لازم راجهت دفاع از حق و حقوق و جایگاه ورزش مرکز استان بدهد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*