• شناسه : 3850
  • 23 سپتامبر 2020 - 7:54
روزهای خوب در ورزش ساری
روزهای خوب در ورزش ساری

روزهای خوب در ورزش ساری

به گزارش شهرآشوب، این روزها شاهد فعالیت و تلاش های خوبی در ورزش ساری هستیم. علیرغم اینکه ساری شرایط قرمز در بحران کرونا را دارد اما فعالیت های ورزشی در چهارچوب رعایت شرایط کرونا ادامه دارد. جلسات کارگروه ها فنی برای ساماندهی عملکرد هیئت ها بصورت مرتب و منظم برگزار می شود. تمرینات قهرمانان ملی […]

به گزارش شهرآشوب، این روزها شاهد فعالیت و تلاش های خوبی در ورزش ساری هستیم. علیرغم اینکه ساری شرایط قرمز در بحران کرونا را دارد اما فعالیت های ورزشی در چهارچوب رعایت شرایط کرونا ادامه دارد. جلسات کارگروه ها فنی برای ساماندهی عملکرد هیئت ها بصورت مرتب و منظم برگزار می شود. تمرینات قهرمانان ملی پوش در رشته های مختلف ادامه دارد.

شتاب خوبی در اجرای پروژه های عمرانی هستم. به همت و مدیریت مختار مهدوی رئیس اداره ورزش جوانان ساری فضای وحدت، همدلی و همکاری و هماهنگی خوبی در ورزش ساری بین همه مسئولین و هیئت ها و همه مسئولین ادارات و سازمانها و نهادها هستیم.

تجلیل رئیس اداره ورزش و جوانان ساری از خبرنگاران شهرستان - خزرنما

ساری قطب ممتاز ورزش کشورمان است بیشترین سهم مدال آوری و افتخار آفرینی ورزش مازندران در مسابقات کشوری، بین المللی، آسیایی، جهانی و المپیک برای ساروی ها می باشد.

عسگری محمدیان، مجید ترکان، سید مراد محمدی، نقی داداشی، محمدرضا براری، هانیه رستمیان و… همگی از افتخارات ورزش ساری هستند تنها مدال آور کنونی طول تاریخ تیراندازی کشورمان در جهان هانیه رستمیان که مجوز حضور در مسابقات المپیک را بدست آورده شرایط کنونی ورزش ساری قابل تقدیر است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*