• شناسه : 4800
  • 13 مارس 2021 - 0:05
“دکتر رضاپیوندی” در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرساری ثبت‌نام کرد
“دکتر رضاپیوندی” در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرساری ثبت‌نام کرد

“دکتر رضاپیوندی” در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرساری ثبت‌نام کرد

به گزارش شهرآشوب، همزمان با سومین روز  از ثبت نام داوطلبان ششمین دوره شوراهای شهر “دکتر رضا پیوندی” عضو سابق شورای اسلامی شهر ساری در دوره چهارم، دکترای معماری، عضو هیات علمی دانشگاه و رئیس کمیته مدیریت توسعه شهرسازی مجمع متخصصین ایران با حضور در فرمانداری مرکز استان، داوطلبی خود را جهت نمایندگی حوزه ساری […]

به گزارش شهرآشوب، همزمان با سومین روز  از ثبت نام داوطلبان ششمین دوره شوراهای شهر “دکتر رضا پیوندی” عضو سابق شورای اسلامی شهر ساری در دوره چهارم، دکترای معماری، عضو هیات علمی دانشگاه و رئیس کمیته مدیریت توسعه شهرسازی مجمع متخصصین ایران با حضور در فرمانداری مرکز استان، داوطلبی خود را جهت نمایندگی حوزه ساری رسما اعلام و ثبت نام کرد.

متن بیانیه دکتر”رضا پیوندی” پس از ثبت نام به شرح زیر اعلام گردید:

با استعانت و مدد ایزدمنان در پگاه آدینه ای زمستانی که به نام و یاد امام عصر(عج) متبرک شده است،برای ادای دین و خدمت صادقانه به شما مردم نجیب و شریف ساری پای به عرصه ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر ساری گذاشتم.

اگرچه در جامعه کنونی، اخلاق مداری رنگ باخته و زندگی در مصاف بی اخلاقی‌ها تلخ و بی روح شده. اما امروز با منش و تعهدی که خللی به آن وارد نشده بود اینجا هستم تا دست در دست یکدیگر بیاییم و عهد کنیم برای به کمال رساندن اخلاق و حرمت شهر کمر همت ببندیم.
لکن با مغتنم شمردن فرصت خدمت در روزی که مزین بنام شهدای گرانقدر شده به گونه‌ای طی طریق خواهیم کرد که فرهنگ غنی ایثار و شهادت و سیره تابناک شهدا به عنوان لازمه رستگاری حقیقی، در جامعه‌مان نهادینه‌تر و روز به روز پر رونق‌تر شود.

بدیهی‌ست اعتماد و همراهی شما مردم بزرگ و خردپیشه شهرم می‌تواند فصل جدیدی از رویش شکوهمند همبستگی و پاکدستی را رقم بزند.

ارادتمند: رضاپيوندي

مطالب پیشنهادی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*