• شناسه : 4727
  • 22 فوریه 2021 - 22:11
حواشی ورزش مازندران در رصد رنگرز
حواشی ورزش مازندران در رصد رنگرز

حواشی ورزش مازندران در رصد رنگرز

به گزارش شهرآشوب، مدیرکل جوان و گوش شکسته ورزش مازندران از تمامی تحرکات، فعل و انفعالات، اختلافات، نقهدها و اعتراضات به هیات های ورزشی منجمله کشتی اطلاعات جامع و دقیقی دارد. وی تسلط کافی بر تفکر منتقدین و موافقین در رقابت‌های روسای هیات های ورزشی مازندران و حتی از عوامل نفوذی در جریان سازی علیه […]

به گزارش شهرآشوب، مدیرکل جوان و گوش شکسته ورزش مازندران از تمامی تحرکات، فعل و انفعالات، اختلافات، نقهدها و اعتراضات به هیات های ورزشی منجمله کشتی اطلاعات جامع و دقیقی دارد. وی تسلط کافی بر تفکر منتقدین و موافقین در رقابت‌های روسای هیات های ورزشی مازندران و حتی از عوامل نفوذی در جریان سازی علیه ورزش استان در رسانه ها کاملا مطلع بوده و بخوبی می داند که چه افرادی پل ارتباطی میان اداره کل با رسانه های منتقد می باشند.

سکوت امروز رنگرز به هیچ وجه دلیل بر تایید عملکرد غلط و ضعیف بعضی از روسای هیات های استان نیست، بلکه شرایط پیش روی انتخاباتی که لازمه آن ایجاد فضای آرامش می باشد، دست وی را برای تغییر و تحول و جلوگیری از تنش و اختلاف بیشتر بسته است.

قطع به یقین بعد از انتخابات ریاست جمهوری در صورت ابقای رنگرز در دولت آینده، مطمئن باشید شاهد تحولات عظیم و گسترده در بدنه اداره کل و هیات های ورزشی پر مدال و افتخار آفرین خواهیم بود.

با صراحت باید اعلام داشت که منتقدان کنونی ورزش مازندران اطمینان خاطر داشته باشند که رنگرز به تفکرات آنها احترام قائل بوده ولی در حال حاضر شرایط برای ورود بمنظور عزل و نسب ها مهیا نیست.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*