• شناسه : 3779
  • 14 سپتامبر 2020 - 22:15
تلنگرهای ورزشی مازندران
تلنگرهای ورزشی مازندران

تلنگرهای ورزشی مازندران

به گزارش شهرآشوب، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان با همراهی مسعود رمضانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی، مهندس باغبانیان رئیس اداره فنی و مهندسی این اداره کل در دفتر رازجویان معاون عمرانی استاندار حضور یافتند. در این جلسه ضمن بررسی وضعیت پروژه های در دست تکمیل ورزش و جوانان و نحوه میزبانی تیم […]

به گزارش شهرآشوب، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان با همراهی مسعود رمضانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی، مهندس باغبانیان رئیس اداره فنی و مهندسی این اداره کل در دفتر رازجویان معاون عمرانی استاندار حضور یافتند.

در این جلسه ضمن بررسی وضعیت پروژه های در دست تکمیل ورزش و جوانان و نحوه میزبانی تیم های مازندرانی حاضر در لیگ های مختلف، بر تسریع روند تجهیز ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر تاکید شد.

بزودی عامل انتشار توهین به اسطوره کشتی مازندران معرفی می شود

طی اخبار واصله از منابع موثق حکایت از این است که فردی توسط افرادی اغفال شده به دکتر مجید ترکان اسطوره کشتی ایران اهانت کرده است، اعتراف نمود که به تحریک عناصر بدنام در کشتی فریب خورده و در آینده نزدیک آنها را به همگان معرفی می‌کند.

مجازات‌ توهین به افراد، مسئولان و ضابطان قضایی

قابل ذکر است که منابع موثق اطلاعات دقیقی از این توطعه را کشف کردند. از سوی دیگر مجید ترکان و اداره ورزش و جوانان سخت پیگیر شناسایی و معرفی این افراد به جامعه کشتی هستند.

قدردانی معاون رئیس جمهور از حبیب حسین زادگان مرد اول ورزش استان

بدنبال بازدید دکتر نوبخت از پروژه های در دست اقدام ورزش استان از جمله ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر، سالن شش هزار نفری ساری و دیگر پروژه ها، ضمن قدردانی از عملکرد حبیب حسین زادگان در ورزش مازندران، قول اختصاص بودجه قابل توجهی جهت تکمیل این پروژه ها را داد.

نوبخت، معاون رئیس جمهور و حسین زادگان، استاندار مازندران از استادیوم شهید  وطنی قائم شهر بازدید کردند


جهان پهلوان امامعلی حبیبی: هیچکس نباید از تیم ملی قهر کند

امامعلی حبیبی قهرمان بلند آوازه جهان و المپیک در واکنش به قهر محمد بنا از تیم ملی فرنگی گفت: هیچکس حق ندارد با پیراهن تیم ملی قهر کند زیرا خدمت به تیم ملی برابر است با خدمت به جامعه ورزش کشور.

انعکاس شمال / برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان کشتی در قائمشهر


قهرمانی در کاپ کیهان ورزشی ملاک معیارنفرات شاخص کشتی مازندران بود
در استان مازندران در گذشته نه چندان دور ملاک معیار ارزیابی نفرات شاخص کشتی مازندران قهرمانی در کاپ کیهان ورزشی بود هر کشتی گیری که در اوزان مختلف قهرمان می شد مستقیم در پیکارهای قهرمانی کشور و اعزام به جام های معتبر بین المللی می رفت.

انعکاس شمال / جایگاه سازنده کاپ کیهان در کشتی مازندران

کشتی گیرانی چون سبحان روحی، علی اصغر اسلامی، رمضان خدر، رحیم شربتی، جعفر علی جانی، نوری شعبانی، اکبر بذری، رضا سوخته سرائی، محمد شعبانی و… در این پیکارها شرکت می کردند.

نساجی قائم شهر با جوانگرائی کار سختی را در لیگ برتر دارد؟!

نساجی قائم شهر در فصل گذشته لیگ بخصوص با محمود فکری نتایج قابل توجهی گرفته است اما قصد دارد در فصل آینده دست به جوانگرائی مطلق بزند.

مخالفت رسمی نساجی با تعویق بازی با پرسپولیس

بدون شک لیگ برتر جای مبتدیها نیست حداقل باید تیمی از نفراتی از باتجربه ها که الفبای قوانین لیگ برتر را بدانند. مسئولین نساجی باید به احساسات جامعه ورزشی مازندران توجه ویژ ای داشته باشند.

تخریب عسگری محمدیان آسیب به کشتی مازندران می رساند

بدنبال انتخابات پرحواشی ریاست هیات کشتی مازندران عده ای مرتب ساز ناسازگاری و عدم همکاری با عسگری محمدیان میزنند از هر فرصتی بهانه ای برای تخریب عسگری محمدیان رئیس هیات استان سوء استفاده می کنند صدالبته که محمدیان تا این لحظه در همه انتصابات مدیریت در ورزش اول مازندران خوب عمل نکرده است این نباید بهانه ای برای تخریب و تضعیف اختلافات در کشتی مازندران باشد.

چشم انداز عسگری محمدیان برای کشتی مازندران | خبرگزاری البرز ورزشی

تخریب ترکان، محمدیان، محمدی، داداشی، سید حسین کریمی، سید علی خدایی، شکری پور، دنگسرگی و بزرگان کشتی صدمه به جایگاه کشتی مازندران و عامل بی احترامی و بی اعتمادی و عدم همکاری و همراهی و حمایت از این رشته خواهد شد. فراموش نشود محمدیان دارنده دو مدال نقره المپیک و یک مدال نقره جهان و چند طلای آسیا عضو شورای فنی فدراسیون و مدرس فدراسیون کشتی است در مدیریت کشتی استان به دلخواه عمل نکرده نباید حرمت و اعتبار او زیر سوال برود زیرا او باید سرباز خط اول دفاع از کشتی مازندران در مجامع کشور و بین المللی باشد.

شرایط کمک مالی شهرداری به شهروندان در لیگ برتر اعلام شد

شهرداری ساری اعلام کردند در صورتی کمک همه جانبه به تیم شهروند در لیگ برتر فوتبال کشور خواهند کرد که مالکیت این تیم از بخش خصوصی به شهرداری واگذار شد عباس رجبی گفت: ما که نمی توانیم کمک های میلیاردی به تیمی داشته باشیم که متعلق به بخش خصوصی است طی ده سال گذشته شهرداری صدها میلیارد کمک مالی به این تیم نموده که منجر به دستگیری مسئولین این تیم به جرم اختلاس از سوی مقامات امنیتی و قضایی شده است.

دستگیری ۳ نفر از مدیران و کارکنان شهرداری ساری یک مدیر و دو نفر از کارمندان شهرداری  ساری هفته جاری ت :: ایجیگا

سعید نجاریان مدیرعامل این تیم و عضو شورای شهر باید تصمیم گیری کنند البته همگان منتظر رای دادگاه پیرامون اختلاس کنندگان تیم شهروند هستند جامعه ورزشی ساری ضمن اجرای عدالت و برخورد با خاطیان اما احیاء این تیم را هم خواستار هستند.

برنامه های سازمان بسیج ورزش مازندران در هفته دفاع مقدس

جلسه ساماندهی برنامه های ورزشی سازمان بسیج ورزش مازندران با حضور سرهنگ افشار، باقری، شعبان وفائی نژاد، امیر عابدیان، ذالفقاری برگزار شد.

همایش استانی مدیران کانون های بسیج رسانه مازندران در بابلسر - خزرنما

دیدار از پیشکسوتان و خانواده های معظم شهدا، گلباران مزار شهدا، ایجاد نمایشگاه یادواره شهدای ورزشکار و حضور در مدارس ورزشی در دستور کار قرار گرفت.

مسیرهای انحرافی در کشتی مازندران

سکان داران کشتی مازندران این روزها بدنبال دیدار با نمایندگان مجلس و فرمانداران و شهرداران و بخشداران و اعضاء شوراهای شهرها ظاهراً مسیر کارشان را انحرافی ریل گذاری نمودند دیدگاههای نمایندگان و فرمانداران و… هیچ ربطی به فعالیت های کشتی ندارد.

مهمترین اهداف هیات باید درتامین رضایت مربیان اهالی کشتی باشد باید علل این همه نارضایتی در عملکرد هیات کشتی بررسی شود.

استاندار مازندران هیچ نقشی در انتخاب برادرش برای مدیریت ورزش استان نداشت

این روزها مباحث زیادی در افکار عمومی از سوی بعضی از اصحاب رسانه پیرامون انتصاب حبیب حسین زادگان در مدیریت ورزش استان طی شش سال گذشته مطرح می باشد که این انتصاب حکایت از نقش احمد حسین زادگان استاندار مازندران بوده که این تفکر غلط است چون حبیب حسین زادگان شش سال مدیرکل ورزش جوانان است در حالیکه احمد حسین زادگان دو سال است که استاندار شد.

بهترین شرایط برای احیاء ورزش مازندران

شعبان وفایی نژاد کارشناس ورزشی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*