• شناسه : 4057
  • 20 اکتبر 2020 - 10:56
تداوم نهضت بهسازی معابر شهری ساری
تداوم نهضت بهسازی معابر شهری ساری

تداوم نهضت بهسازی معابر شهری ساری

به گزارش شهرآشوب به نقل از روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران، با عزم مجدّانه نیروهای این سازمان در نهضت بهسازی معابر شهری، این عملیات عمرانی در محدوده بلوار امیر مازندرانی پیگیری می شود. تلاشگران سازمان عمران که پیشتر نیز احداث جداول بتنی مناطق ۳ گانه را بر اساس نیازهای شهری […]

به گزارش شهرآشوب به نقل از روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران، با عزم مجدّانه نیروهای این سازمان در نهضت بهسازی معابر شهری، این عملیات عمرانی در محدوده بلوار امیر مازندرانی پیگیری می شود.

تلاشگران سازمان عمران که پیشتر نیز احداث جداول بتنی مناطق ۳ گانه را بر اساس نیازهای شهری به انجام رسانده بودند، نصب جدول کوچه وصال ۱۲ را در دست اجرا دارند که تا لحظه انتشار این خبر، عملیات فوق در مراحل تکمیلی به سر می برد.

با برنامه ریزی دقیق شهرداری ساری از ابتدای سال جاری تاکنون در راستای اصلاح عمرانی معابر شهری، ۳۱۸۵ متر طول جدول در ۹ نقطه از شهر اجرا و به اتمام رسیده که برای تصدیق بیشتر این نوشتار می توانیم از این پروژه در بلوار امام رضا، بلوار پاسداران و کوچه محمد رسول الله بلوار کشاورز یاد کنیم که این مهم نشان دهنده رعایت عدالت محوری نهاد فوق در ارائه خدمات رسانی به شهروندان ساروی هر ۳ منطقه است.

اخبار جدید از پروژه های این سازمان به صورت آنلاین از طریق این رسانه، کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام به آدرس sazmanomran_sari@ اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*