• شناسه : 3794
  • 17 سپتامبر 2020 - 1:01
برگی زرین بر افتخارات مرد بی ادعای ورزش استان مازندران
برگی زرین بر افتخارات مرد بی ادعای ورزش استان مازندران

برگی زرین بر افتخارات مرد بی ادعای ورزش استان مازندران

مزد خدمات شایسته حسین دلیری درخشش ورزش همگانی مازندران در کشور و عنوانی در خورشان بود که به نام مازندران سند خورد. ورزش همگانی مازندران نتیجه تلاش یک سال حرکت روبه جلوی برنامه ریزی شده و خوب را گرفت و در نتیجه اعلام شده از سوی وزارت ورزش و جوانان رشد محسوس خود را به […]

مزد خدمات شایسته حسین دلیری درخشش ورزش همگانی مازندران در کشور و عنوانی در خورشان بود که به نام مازندران سند خورد.

ورزش همگانی مازندران نتیجه تلاش یک سال حرکت روبه جلوی برنامه ریزی شده و خوب را گرفت و در نتیجه اعلام شده از سوی وزارت ورزش و جوانان رشد محسوس خود را به نظر تحسین نشاند.

در ارزیابی های به عمل آمده از سوی وزارت ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران ، معاونت توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران با سکانداری حاج حسین دلیری به عنوان دومین استان کشور در میان استان های تیپ یک در سال ۱۳۹۸ معرفی گردید.
پس از سال ها کوشش و تلاش پیاپی این افتخار را می توان به عنوان بهترین نتیجه تاریخ ورزش همگانی استان مازندران تا به امروز نام برد چرا که در سال ۹۸ کارنامه ای از ورزش همگانی در استان ارائه شد که مازندران را برای نخستین بار در میان سه استان برتر قرار داد.

عملکرد تحسین برانگیز حسین دلیری و مجموعه اش که سزاورانه پای به میدان گذاشتند و با همکاری شهرستان ها و هیات های استانی عملکردی بی نظیر را رقم زدند شانیت ورزش های همگانی را بار دیگر به منصه ظهور رساند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*