• شناسه : 4808
  • 16 مارس 2021 - 8:18
از ترمیم تا روکش آسفالت شریان های ارتباطی؛ گسترش نهضت بهسازی معابر عمومی شهر ساری
از ترمیم تا روکش آسفالت شریان های ارتباطی؛ گسترش نهضت بهسازی معابر عمومی شهر ساری

از ترمیم تا روکش آسفالت شریان های ارتباطی؛ گسترش نهضت بهسازی معابر عمومی شهر ساری

به گزارش شهرآشوب به نقل از روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ساری، با تلاش مجدّانه سفیران عمرانی این شهر در سازمان مذکور، طی اقدامی منسجم، عملیات روکش آسفالت بلوار آزادی محدوده اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ به انجام رسید. با انجام این عملیات عمرانی توسط سازمان عمران، سهولت در عبور […]

به گزارش شهرآشوب به نقل از روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ساری، با تلاش مجدّانه سفیران عمرانی این شهر در سازمان مذکور، طی اقدامی منسجم، عملیات روکش آسفالت بلوار آزادی محدوده اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ به انجام رسید.

با انجام این عملیات عمرانی توسط سازمان عمران، سهولت در عبور و مرور مردم و ایجاد فضای دلپذیر ارتباطی دستاورد همت صورت گرفته تلاشگران این سازمان است.

بهسازی معابر شهر ساری از جمله رویکردهای عملیاتی شهرداری است که با عزم راسخ نیروهای این سازمان تابعه در نقاط مختلف هدف اجرا می شود و بر اساس نیازهای شریان های ارتباطی، در دو محور ترمیم و روکش آسفالت، خدمت فوق به مردم مرکز استان ارائه می گردد.

گفتنی است طی روزهای گذشته سازمان عمران با مشارکت مستقیم در عملیات روکش آسفالت خیابان مدرس و اجرای ترمیم آسفالت کمربندی غربی محدوده میدان میوه و تره بار و بلوار شهیدان فتح اللهی(دریا) سعی کرده تا با سلسله اقدامات تأمینی در حوزه کاری اش، بر ضریب امنیت روانی شهروندان ساروی بیفزاید و این نگاه مسئولانه تا حصول نتایج مطلوب ادامه خواهد داشت.

اخبار جدید از پروژه های این سازمان به صورت آنلاین از طریق این رسانه، کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام به آدرس sazmanomran_sari@ اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*