• شناسه : 4016
  • 12 اکتبر 2020 - 8:49
ادامه روند بی مدیریتی در کشتی استان/ سکوت تاسف بار حسن رنگرز در قبال کشتی مازندران
ادامه روند بی مدیریتی در کشتی استان/ سکوت تاسف بار حسن رنگرز در قبال کشتی مازندران

ادامه روند بی مدیریتی در کشتی استان/ سکوت تاسف بار حسن رنگرز در قبال کشتی مازندران

به گزارش شهرآشوب، پس از اعلام شکایت رسمی تیم پاس ساری به کمیته انضباطی سازمان لیگ در خصوص استفاده ۳ کشتی گیر ملی پوش تیم هیات کشتی قائمشهر در دیدار با این تیم پیگیر این مرافعه و رخداد شدیم. در تحقیقات خود از مدیران تیم هیات کشتی قائمشهر، اظهار داشتند که نامه رسمی از سوی […]

به گزارش شهرآشوب، پس از اعلام شکایت رسمی تیم پاس ساری به کمیته انضباطی سازمان لیگ در خصوص استفاده ۳ کشتی گیر ملی پوش تیم هیات کشتی قائمشهر در دیدار با این تیم پیگیر این مرافعه و رخداد شدیم.

در تحقیقات خود از مدیران تیم هیات کشتی قائمشهر، اظهار داشتند که نامه رسمی از سوی سازمان لیگ و شخص آقای نصیرزاده رییس سازمان لیگ کشتی در اختیار آنهاست که مجوز استفاده از ۳ ملی پوش صادره شده. اگر این ادعای قائمشهری ها صحت و راستی داشته باشد، گویای آن است که ابدا قصوری از سوی هیات کشتی قائمشهر صورت نگرفته و این تیم با تحکم رسمی سازمان لیگ از ملی پوشان خود بهره برده است. البته تا به این وهله تصویری از نامه در اختیار ما قرار نگرفته است.

حسن رنگرز: باید جسارت محمد بنا را در انتخابی تیمی جوان و کم تجربه تحسین کرد

به هر حال خوشایند بود هیات کشتی استان پیش از شکایت تیم پاس ساری، مدیران هر دو تیم را به دفتر هیات دعوت کرده و این افتراق و کشمکش را درون استان حل و فصل می کرد. متاسفانه این روزها وقایع و حواشی در خصوص مداخاله بی مورد هیات کشتی استان در قبال صدور رضایت نامه دو کشتی گیر مازندرانی به گوش می‌رسد که ابدا برازنده و درخور شان کشتی استان نیست.

مقبول و زیبنده تر است رییس هیات کشتی استان بجای ورود به مسائلی از این دست و برگزاری جلسات تشریفاتی و استراتژیکی!! با افراد خارج از بدنه کشتی، به تعقل در خصوص سر و سامان، انتخاب و معرفی روسای هیات های شهرستان ها باشد تا روسای شهرستان ها با فراغ بال بتوانند طرح و برنامه های خود را برای ترقی و پیشرفت ارتقا کشتی منطقه ممکن سازند.

《گه راست سخن گویی و در بند بمانی》
《به زانکه دروغت دهد از بند رهایی》

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*