• شناسه : 4683
  • 29 ژانویه 2021 - 13:37
اثر مشهود تلاش سازمان عمران؛گسترش بهینه سازی شریان های ارتباطی ساری
اثر مشهود تلاش سازمان عمران؛گسترش بهینه سازی شریان های ارتباطی ساری

اثر مشهود تلاش سازمان عمران؛گسترش بهینه سازی شریان های ارتباطی ساری

به گزارش شهرآشوب به نقل از روابط عمومی سازمان عمران وبازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران، با تلاش بی وقفه تیم های مختلف عملیاتی این سازمان، بهینه سازی شریان های ارتباطی این شهر با عملیات احداث رفیوژ میانی خیابان ملامجدالدین آغاز شده است. این عملیات عمرانی که به واسطه جلوگیری از اختلال در عبور و مرور […]

به گزارش شهرآشوب به نقل از روابط عمومی سازمان عمران وبازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران، با تلاش بی وقفه تیم های مختلف عملیاتی این سازمان، بهینه سازی شریان های ارتباطی این شهر با عملیات احداث رفیوژ میانی خیابان ملامجدالدین آغاز شده است.

این عملیات عمرانی که به واسطه جلوگیری از اختلال در عبور و مرور روزمره شهروندان و سهولت در روند انجام به صورت شبانه آغاز گردید،  تحت تدابیر دقیق واحد Hse این سازمان به طول ۱۵۰۰متر هدف گذاری شده که در فاز اول احداث رفیوژ میانی از سه راه ملامجدالدین به سمت تقاطع خیابان آرش در دستور اجرایی تلاشگران سازمان عمران قرار دارد.

مرتضی بربسته سرپرست معاونت شهرسازی، معماری و امور مناطق شهرداری ساری و رئیس سازمان عمران در بازدیدهای مستمر از این پروژه، بر دقت عمل و کیفی سازی روند اجرایی تاکید کرد.

مهندسی کاهش ترافیک و ایجاد یک نظام منسجم هندسی در این معبر از جمله اهداف اجرایی به شمار می رود که این مهم با رعایت دقیق موازین فنی و پیش بینی های مخاطرات جاده ای پیاده سازی می شود.

جزئیات بیشتر از پیشرفت پروژه فوق از طریق رسانه های منصوب به شهرداری ساری و این سازمان تابعه اطلاع رسانی خواهد شد.

اخبار جدید از پروژه های این سازمان به صورت آنلاین از طریق این رسانه، کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام به آدرس sazmanomran_sari@ اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*